Skontakuj Się z Nami!

Łóżka Rehabilitacyjne

Profesjonalne Łóżka Rehabilitacyjne

Firma MEDENCE oferuję możliwość zakupu lub wynajęcia elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych, które idealnie nadają się dla osób chorych. Elektryczne łóżka rehabilitacyjne są sterowane za pomocą specjalnego pilota i mają możliwość regulacji wysokości tułowia oraz nóg. Dowolna regulacja pozwala osobie chorej uniknąć dyskomfortu z długotrwałego leżenia oraz dopasować pozycję leżenia do swoich własnych preferencji. W celu bezpieczeństwa naszych klientów każde łóżko ma zamontowane barierki ochronne, które pozwalają uniknąć przypadkowego wypadnięcia z łóżka.

Otrzymaj pomoc w uzyskaniu dofinansowania na nowe łóżko medyczne!

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu dofinansowania na łóżko medyczne, możesz skontaktować się z naszą firmą. Nasi przedstawiciele mogą udzielić Ci informacji na temat dostępnych programów dofinansowania oraz pomóc Ci w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w znalezieniu rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Nasz oferta skierowana jest nie tylko dla klientów indywidualnych, którzy chcą wynająć łóżko na miesiąc, ale również dla szpitali czy domów dla starszych osób, które chcą zakupić łóżka w dogodnych cenach. Firma MEDENCE sprzedaje łóżka nowe oraz używane.

Oprócz łóżek rehabilitacyjnych w najszej ofercie znajdą państwo taki sprzęt jak:

  • materace przeciodleżynowe
  • materace piankowe
  • balkoniki
  • kule
  • wózki inwalidzkie
  • koncentratory tlenowe

Po więcej szczegółów zapraszamy do sprawdzenia naszego cennika!

Dane Kontaktowe:

Adres Email:

Godziny Pracy:

pon-pt: 8.00 – 20.00
sob: 9.00-15.00

Formularz Kontaktowy:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

13 + 10 =